VIRPI TUNNUSTI

ähähäh... ei se mitään oo sanonu. kunhan kiusasin..
3561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä säikyttele! Minä jo säikähin et Virpi ois tunnustanut suhteen mun kanssa.

Äänestä
  • tukka tuo...????
    virpi on mulle....!!!!!

    Äänestä

  • me kirjoitti:

    tukka tuo...????
    virpi on mulle....!!!!!

    ei kun mun

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Öitä kirjoitti:

ähähäh... ei se mitään oo sanonu. kunhan kiusasin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu