Minua vaivaa eräs asia. Kas kun rakastellessa sisälleni menee ilmaa, eikä se ääni ole mitenkään kauhean seksikäs tai romanttinen. Kaikenmoista jumppaa oon kokeillut, muttei tunne vaikuttavan. Ja mies sanoo, etten ole löysä. Entä jos se vaan sanoo, ettei loukkaisi? Mistä tiedän, olenko liian löysä vai en? Mitä minä muka muiden naisten värkeistä tiedän, ja enhän viitsi mieheltä moista kysyä. Vai voiko niitä ääniä ja ilmaongelmia olla, vaikka olisi ihan normaalimitoissa? En ole synnyttänyt, mutta en muista tätä ongelmaa olleen joskus 6-7 vuotta sitten. Vai onko se tekniikasta kiinni? Vai mistä? Kertokaa nyt, että voin naapureiden onneksi laittaa stereot pienemmälle. Tosi ikävä ongelma!
Naisen koko
Nainen
41666
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mene gynekologille,siellä asia selviää,josko olet löystynyt ja saat ohjeet...
Ei ole koosta kiinni, vaan siitä, missä kulmassa penis kulkee. "Sopivassa" kulmassa se pumppaa ilmaa sisään, ihan tavallista. Kausittain saattaa törähdellä, vaan mitäs tuosta. :D
oon terveydenhoitaja ja useilla sama,enpä sano ongelma vaan tilanne.Tietyssä kohdin kuukaudessa nainen on märempi tai sitten johtuu kiihottuneisuudesta.kiihottuessa myös emätin laajenee ja silloin kun penis osuu tietyssä asennossa esim takaapäin tai jos omat jalat ylhäällä lähetyssaarnaaja-asennossa kuuluu näitä pimppapieruja.ovat kiusallisia mutta kertovat sinun olevan kiihottunut.myös miehen peniksen koko vaikuttaa.jos peli kovin pieni ilma pääsee ilman ääntä pois,jos taas isompi,ilma tulee tuprutellen ulos kun ei muuten mahdu.eli kaikki hyvin,olet kiihottunut ja sinulla hyvinvarustettu mies!!!Onnea!!!
ei se löysyydestä johdu, joskus vaan on "äänet päällä". Ei niistä kannata nolostua.