SUORAAN

Miksi ei selvitetä suoraan mitä ainetta hiihtäjiin on pumpattu vaan puhutaan vaan hemohessistä. joka ei sinänsä ole muu kuin peiteaine ?
2290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

toimii samalla lailla kun hiihtoliitto, tutkitaan omia sotkuja, omat asiat hyvin muilla huonommin kun tekevät testejä, pelkkää propakandaa ja kapitalismin vouhotusta.

Äänestä

olla niin ettei löydy näyttöä niistä muista aineista kun ne on peitetty ja turha odottaa että kukaan tulee vapaaehtoisesti ilmottamaan että mä vedin sitä ja tätä ......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyhmä kirjoitti:

Miksi ei selvitetä suoraan mitä ainetta hiihtäjiin on pumpattu vaan puhutaan vaan hemohessistä. joka ei sinänsä ole muu kuin peiteaine ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu