Mitäs ootte mieltä 2 Unlimited eli Ray Slingaard ja Anita Doth:in uudesta sinkusta?
http://www.youtube.com/watch?v=Lu7yU9ufYcU&feature=related
2 Unlimited Ray & Anita
6
1197
Vastaukset
- no no limits
tosi kova, tosin ei ehkä mitään mitä ei olisi ennen kuultu. Kiva että duo on palannut, en olisi uskonut 5 vuotta sitten, että tekevät come backin.
- Slijngaard!
Loistava comeback, ei oo pitkään aikaan missään dancebiisissä loksuneet palaset näin hyvin kohdilleen! Tervetuloa vaan takaisin Ray & Anita!
Nää pitää saada Suomeen! - no no limits
Slijngaard! kirjoitti:
Loistava comeback, ei oo pitkään aikaan missään dancebiisissä loksuneet palaset näin hyvin kohdilleen! Tervetuloa vaan takaisin Ray & Anita!
Nää pitää saada Suomeen!Eipä ole vielä Suomen radioaalloilla soinut, ei edes KLF:ssa, vai onko joku muu kuullut? Mahtaakohan muutkin ysäridance-kokoonpanot kehitellä uutta musaa? Ainakin Haddawaylla on uusi kovasti What is love`lta kuulostava uusi dancebiisi! Yeah!
- Anonyymi
Moro. 1998 2 Unlimited esiintyi Tampereella jossakin ulkoilmatapahtumassa. Mikä mahtoi olla festareiden nimi? Laulajat olivat silloin
Marjon van Iwaarden, Romy van Ooyen .- Anonyymi
Tammerfest?
- Anonyymi00006
Mikähän mahtoi olla syy, ettei sinkusta tullut sen suurempaa hittiä? 16 vuotta myöhemmin YouTubessa 220 000 views! Jokin ei mennyt ihan putkeen. No, pääasia että esiintyvät yhä. Tulevat Tampereelle kesällä. 🙂
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678