Vaikkka tämä ei tänne kuulukaan niin silti.
Mitäs ootte mieltä uudesta sinkusta?
http://www.youtube.com/watch?v=Lu7yU9ufYcU&feature=related
2 Unlimited Ray & Anita
youyou
1
289
Vastaukset
- Nichya
kuraa. Ei 2 Unlimited kään kuulunut suurimpiin suosikkeihin, mutta niillä oli sentään jokunen iha ohimennen kuunneltava biisi.
Ei uppoa mulle tuollainen sanomaton musiikki, eihän tuossa ollut mitään tarttuvaakaan, jos ei laske tuota Nintendo 8-bit pelejä muistuttavaa syntsaa. Ei ei, ehkä tuollaisella on kuulijansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695900Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1181395- 121231
- 1831064
- 59887