mureni viimein ! Tässä faktaa : http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010011110906334_uu.shtml
Sitkeässä elänyt myytti
hihitys
4411
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei hyvää päivää, että tälläkin asialla pitää nyt sitten alkaa kilpailemaan - joo mää saan enemmän turpaan kun sää!1!11 Ei saatana...kai tuosta nyt tuli edes hyvä mieli, kun onnistuit jotain päihittämään edes jollain tavalla.
Tottakai tällä on merkitys kun kuulee feministien valheellisia väitteitä naisten alistamisesta. Taas yksi heidän valheistaan kumottu.
suuressa viisaudessas kertoisit vielä, et mitä v....tua tää tekee ihannemies-palstalla?! Tyhmä ei ymmärrä...
Ongelma varmastikin on todellinen, mutta sitä jäin ihmettelemään että kuka pitää keltaisen lehdistön raportteja luotettavana faktana. Tekstissä viitattu tutkimus on varmasti pätevä, mutta oman kokemukseni mukaan nämä ko. lehdet uutisoivat aiheitaan samoin kuin "piru lukee raamattua".