Painonvartijoiden lattia romahti.

Ruotsalaiskaupungissa painonvartijoiden punnitustilaisuudessa huoneen lattia romahti. Läski on hengenvaarallista.
http://www.iltasanomat.fi/hyvaolo/paino.asp?id=1869563
3265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Painonvartijat on liikeyritys. Täkäläinen omistaja myi vimevuonna osakkeita 28 milj. kruunulla. Ehkä on tärkeää ettei jäsenet laihdu liikaa.

Äänestä
  • Painonvartijoilla menisi aika huonosti jos ihmiset kaikki laihtuisivat norm.painoiseksi.

    Äänestä

  • hehe--- kirjoitti:

    Painonvartijoilla menisi aika huonosti jos ihmiset kaikki laihtuisivat norm.painoiseksi.

    menetelmät sen mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fat kills kirjoitti:

Ruotsalaiskaupungissa painonvartijoiden punnitustilaisuudessa huoneen lattia romahti. Läski on hengenvaarallista.
http://www.iltasanomat.fi/hyvaolo/paino.asp?id=1869563

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu