En voi uskoa noin hyväkäytöksisen naisen haksahtaneen kenenkään miehenkuvan seksileluksi!
Hävetkää Viivin panettelijat!
Viivi Pumpanen on neitsyt!
28
4252
Vastaukset
- ...
Haha, ei todellakaan ole
- Ming Yue
Ketä oikeesti kiinnostaa onko joku hiton hesan hempukka neitsyt vai ei.
- oo
Ming Yue kirjoitti:
Ketä oikeesti kiinnostaa onko joku hiton hesan hempukka neitsyt vai ei.
No niinpä, ketä vois vähempää tommone kiinnostaa :D
- kokei
Kuuma tavara
- rejpigdf
ja just näin!!!!!!!!!!!!!!
- ???
jos olisi juopon suomalaismiehen patja?
- urheilumies
??? kirjoitti:
jos olisi juopon suomalaismiehen patja?
Miksei raittiin urheilullisen suomalaismiehen.
Miksi narkomaani mutiksen? - krematorioista..
urheilumies kirjoitti:
Miksei raittiin urheilullisen suomalaismiehen.
Miksi narkomaani mutiksen?eikä kenenkään tarvii hengailla urheilullisen arjalaisfasistin kanssa, jos ei halua.
Hieno homma, vai mitä? - Julle_
Näinhän se nimenomaan on!
- Skata.
Kun ottaa huomioon Viivin lemmikin rodun siitä johtuvat taipumukset,olen lujasti sitä mieltä että Viivi on neitsyt.Tulemme kuulemaan Viivistä vielä riemastuttavia uutisia.Jo pelkästään Viivin häikäisevä ÄO antaa vihjeen tulevista oivalluksista.Täytyy vain odottaa parempia aikoja ja meidät palkitaan runsaasti.
- Ehdotuksen mukaan
Suuressa maailmassa kuningattaret ja prinsessat tutkitaan siitä paikasta.., että neitsyys on tallella kun mennään avioon. Onhan missi nyt sen arvoinen, että kannattaisi myös tutkia. Tutkintalautakunataan valitaan edustajat puolueiden mukaan ja tutkintatilaisuus televisioidaan. Se olisi hienoa.
- Spekulantti
Ehdotuksen mukaan kirjoitti:
Suuressa maailmassa kuningattaret ja prinsessat tutkitaan siitä paikasta.., että neitsyys on tallella kun mennään avioon. Onhan missi nyt sen arvoinen, että kannattaisi myös tutkia. Tutkintalautakunataan valitaan edustajat puolueiden mukaan ja tutkintatilaisuus televisioidaan. Se olisi hienoa.
Tulisiko hänen kohdallaan neitsyystutkimuksessa samanlaisia tulkintavaikeuksia kuin pituudenmittauksessa?
Eli omasta mielestään on mutta mittarit sanovat ihan jotain muuta? - ....................
tollasen lehmän kanssa naimisiin menee. Kunhan aikansa veivaa kuten ne aina suomalaisten muijien kanssa muutenkin. Tiedän paljon arabeja/iranilaisia, jotka on tapailleet suomi-muijia, mutta vain murto-osa niistä on niitä alttarille taluttanut.
- Pumppis.....
ole itsekään mikään suomalaisen näköinen. Varmasti on jossain sukupolvessa sekoittunut jotain muutakin kuin suomalaista hänen sukuunsa. Susanna Turja oli misseistä eniten suomalaisen näköinen. Viivi saa tapailla vaikka eläintarhan gorillaa, ei kiinnosta. Ja itsepä te helsinkiläiset hänet äänestitte voittoon, kun oli pakko saada Miss Helsinki voittoon.
- jooseppimmm
Ei VIivi ainakaan naimisiin voi mennä koska eikös muslimit vaadi vaimoltaan neitsyyttä? Niin no joo Viivihän onkin pelkkä mamun patja...Haha.
- hjalmari
helavata sentään! neitsyt tai ei mitä se meille kuuluu kelle viivi viivaa antaa? nuori kaunis nainen,toivottavasti vedätät jokaista tyhmää kunnolla,ei muuta ku anna palaa!!! kerran täällä ollaan!!! jotkut kyllä palaa tuonpuoleisesta vaikkapa Paavo Lipposena?
- arlen
Samaa mieltä hjalmarin kans,mitähän se kellekään kuuluu...Kateellista kansaa ja nätti nuori nainen,kuten missit aina.Ei suotaisi toisille onnea,jos itsellä ei oo ketään.Suomalaiset on kateellista kansaa!
- Pimppi Pumppanen
Kyllä se Viivikin osaa jakaa jos äitiinsä tulee ja suorastaan pyytää sitä jos isäänsä tulee.
- se on
Näinhän se menee.
Porche kiitää Jorvasta, Viivi puree kyr.... eiku korvasta. - CherryPopper
se on kirjoitti:
Näinhän se menee.
Porche kiitää Jorvasta, Viivi puree kyr.... eiku korvasta.n 10 v sitten!
- justice.,.-.
verrata viiviä Lipposeen tai Halmeeseen, kun kumpikin omalla tavallaan on ollu suurmiehiä. Kumpikin isokokoinen ja Lipponen taitava hallitsija. Halme taas mediapersoona ja tosivahva mies ampumatapaukseen saakka. Halmeeseen sattuu kuvaus päivä leijonana, ennemmin kun tuhat päivää lampaana, tosin Halme oli vähintään tuhat päivää leijona ja Lipponen moninverroin enemmän.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan
Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla572814Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana
Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "392435SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero
Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past941980Anita ei saanut Heikkiä pihalle
Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.851315Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!
Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,301149Emotionalisuuden puute.
Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o155851Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m80774Ei ole vaikea päättää kumpi
Hän on vaimomateriaalia. Sinä olet vain tuollainen pieni kiusankappale.. Revi siitä.52706Ymmärrätkö jo nyt, että
Vetäytyminen ei kannattanut? Asioista pitäis puhua rauhassa hyvässä hengessä eikä lakasta maton alle. Yhdeltä ihanalt44682- 43665