Kyllä saksalainen mies on sitten niin komea ja ihana.
Kyllä saksalainen
frauen
21486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
SS- puvun ?
Mies siinä ku suomalainenki?
natsi paskoja löytyy suomestakin,joten miksi yleistämään..Tuntemani sakemannit ollu ihan Jees-tyyppejä.
Makunsa kullakin. Itse pidän ranskalaisista autoista. Saksalaise t tylsiä, eikä ne osaa bylsiä. Ranskalainen tekee parhaat kondomit.
Mut pitää olla housussa iso mulkku! Kyllähän se niin on kuitenkin,että se KOKO on tärkee juttu!
Ja kun on iso vehe,on yleensä iso ukkokin! Semmoinen osaa tyydyttää naisen..
Ja iso vehkeisellä on hyvä itsetunto..Ei kitise täällä alapään karvoista..niinkuin keskenkasvuinen.
Ainakin niiden naisilla on niin saatanan isot tissit. Oktoberfestissä on kun ois tissit taivaassa. Kaljaa ja kauniita naisia.
Minä jos voitan lotossa niin muutan Saksaan asumaan.
Mut ei ne tykkää sielläkään,jos sulla on pieni mulkku-------
Iso ja paksu on. Ja kyllä ne naiset on siellä hieman sivistyneempi ja erilaisempia kuin nämä pohjolan ja Venäjän lutkat.
Venakotki muuttu paskoiksi.voi voi..
laajenna nojatuoli matkailuasi seuraavaksi...vaikka irakiin..siellä ne alistetut naiset on..löytyy sullekkin mieluinen....
sanoo sitten sen viimeisen sanan perheessä. Työelämässäkin on naiselle se "naisen paikka" osoitettu aika selvästi...tuskin tulee yllätyksenä suomineidolle kun Saksan maalle hyppää mutta jos ei tiedä tätä, niin tulee huomaamaan, että ei ole tasa-arvojutut samalla mallilla Saksassa ja Englannissa (esimerkiksi) kuin Suomessa. Arvojärjestys on selvästi jäykempi myös miesten kesken työelämässä Saksassa. Teitittelykin yleisempää kuin Suomessa.
Ei ne kaikki saksalaiset sellaisia ole. Älä yleistä. Sama asia kun väittäisi, että kaikki ruotsalaiset miehet ovat homoseksuaaleja.
suomalaisetkaan ole juoppoja ja väkivaltaisia :). Näinhän se menee eli ei tarkoitus ole tietenkään sanoa että kaikki ovat vain yhden muotin mukaisia mutta kyllä siinä mielestäni on selvä ero saksalaisen ja suomalaisen kulttuurin kesken...niin ja kai ikäkin vaikuttaa. Olen 40v. ja ex-mieheni on mua muutaman vuoden vanhempi....eli ei olla ihan nuoria enää.
..Ja että kaikki suomalaiset miehet on kaappihomoja..
Ja siksikö kaikki ruotsalaiset naiset kuten Elin Nordegren naivat savunahkaa eivätkä sitä puppelipoika Börjeä?
naiset käy niin yleisesti työssä kun suomessa, koska sieltä puuttuu kunnallinen päivähoitojärjestelmä ja maksuton peruskoulu, ja kouluissa ei saa ilmaista ruokaa. Ainakin pienten lasten äidit ovat pitkään kotiäitejä.
Älä nyt viitti. Minä olen saksalaisen kanssa oikein seurustellutkin ja nähnyt sen kavereita, ja ei voi kuin ihmetellä että miten suomalaisesta miehestä sellainen juoppo onkin saatu aikaan. Saksalaiset ne vasta juokin. Ja törttöilee. Lisäksi herra oli täysin perverssi tunnevammainen. En kattellu pitkää aikaa. Ja sen kaverit oli samanlaisia.
nyt ois tarttenu sinne saksalaisille laivahuoraksi mennä!
Siksi minä niisä tykkäänkin.
Oktoberfest on taivas. Kauniita naisia ja viinaa niin paljon kuin jaksaa juoda.
Saksalaiset ei huoriin koske. Toista se on Ruotsin laivalla kun ruotsalainen lutka pillua antaa tai Moskovassa kun venäläinen Natasha oiken tyrkyttää itseään.
Näinpä sitä ajateltiin 40-luvullakin.
Ja 1917 juopot venäläiset lauloivat "Työn orjat sorron yöstä nouskaa" samalla kun ampuivat Tsaarin perheen lapsia. On siinä sitten niin jalo kansa verrattuna noihin likaisiin fasistisiin suomalaisiin ja saksalaisiin.
ne ne vasta ovat ihania...