Tauriini?

Oletteko käyttäneet Tauriinia?Mitä vaikutuksia sillä on?Ja onko se toiminut?
51231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

katot vaan että saat sitä jostain jauheesta

Äänestä
  • no ei siitä kyllä oikeesti mitään hyötyy ookkaan joten unohda tauriini.

    Äänestä

Olen kokeillu ja en huomannu minkäänlaista vaikutusta mihinkään???

Äänestä

Siihen pitää uskoa. Silloin toimii.

Äänestä
  • Toimii sillä tavalla, että raha siirtyy kauppiaalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

Oletteko käyttäneet Tauriinia?Mitä vaikutuksia sillä on?Ja onko se toiminut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu