Eräs mukava nainen isku minut!

Aprillia. Eivät naiset koskaan tee aloitetta, koska he ovat niin saamattomia vätyksiä.
4918
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuulehan mies, ei saa yleistää...minä ainakin olen tehnyt aloitteita ja hyvin tuloksin. Ei sitä aina ole seuranhakutuulella, mutta sitten kun haluaa mukavaa juttuseuraa tai jonkun ulkonäkö miellyttää liikaa niin kyllä tämä tyttö laittaa tuulemaan. Asiallisesti tietenkin.

Äänestä

Höpö höpö, kylläpäs naiset tekee aloitteita. Ei se ihan joka kerralla vaan tärppää!

Äänestä

Tämä oli kans ihan jees, mutta tuo pari ketjua alempana oleva oli parempi. :-)

Äänestä

Niille ykkösluokan urhoille, b-luokalle ei koskaan....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Komea Mies kirjoitti:

Aprillia. Eivät naiset koskaan tee aloitetta, koska he ovat niin saamattomia vätyksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu