Sinkku vai seukkari?

oletko sinkku vai seukkaatko?
11144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

erään naisen kanssa, joka seukkaa myös omalla tahollaan.

Hähä! :D

Äänestä
  • sanottiin noin, ku miehellä meni hermot kun vanhempi sukulaisnainen jatkoi jajatkoi utelujaan miehen parisuhdetilanteesta. Viimein mies sitten myönsi tälle, että hänellä on nainen. Siitä tää sukulaisnainen oikein ilostui ja heti kysyi, mikseivät nämä mene naimisiin. Siihen tää mies vastasi, että tämä hänen naisystävänsä kun sattuu jo olemaan naimisissa. :D Siihen loppui utelut.

    Äänestä

  • vänksy kirjoitti:

    sanottiin noin, ku miehellä meni hermot kun vanhempi sukulaisnainen jatkoi jajatkoi utelujaan miehen parisuhdetilanteesta. Viimein mies sitten myönsi tälle, että hänellä on nainen. Siitä tää sukulaisnainen oikein ilostui ja heti kysyi, mikseivät nämä mene naimisiin. Siihen tää mies vastasi, että tämä hänen naisystävänsä kun sattuu jo olemaan naimisissa. :D Siihen loppui utelut.

    Tuo oli tosi hyvä. Minä olen aina lapsiuteluihin sanonut, että kyllä me kovasti joka viikko harjoittelemme lastentekoa. Ylensä eivät kehtaa udella yksityiskohtia. Tosin minä varmaan avautuisin niistäkin niin paljon, että kyselijää alkaisi hävettämään ja homma loppuisi. ;-)

    Äänestä

  • Älä narraa !

    Äänestä

siinäpä sulle pohdittavaa.

*reppana*

Äänestä
  • Jos on naimisissa, niin voiko sanoa olevansa seukkari? (Hassu sana muuten.)

    Äänestä

  • ratikkakuski kirjoitti:

    Jos on naimisissa, niin voiko sanoa olevansa seukkari? (Hassu sana muuten.)

    mitä sitä multa kysyt, kysy tolta feikiltä.

    Äänestä

  • kirpela kirjoitti:

    mitä sitä multa kysyt, kysy tolta feikiltä.

    Olet saanut ikioman perskärpäsen palstalla. ;-)

    Äänestä

  • ratikkakuski kirjoitti:

    Olet saanut ikioman perskärpäsen palstalla. ;-)

    siitä pitäis innostua *liian tylsä*

    Äänestä

kertoja kuullut miehen sanovan vaimoaan tyttöystäväkseen.

Äänestä

En ole sinkku ja seukkaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirpeIa kirjoitti:

oletko sinkku vai seukkaatko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu