Mikä tyyppi tää kirjottaja on joka esiintyy nimimerkeill MattiOjanen, MattiMh, JariÅ, Mari-LN, MO, JariPeltonen, MarttiS-K, JariK-S ja JaanaS? Sama äijä se on, näkee jo jutuist kun on aina samanlaist tuubaa. Hirvee mesoominen pääl jostaa ihan turhanaikasest matka ja retkiluistelust. Täh? Luistelu kun luistelu, jääl pitää olla naskalit sauva ja kuteet vesitiiviis purkis jos mulaa. Mut mitä välii mil nimel sit luisteluu sanoo?
vittu tääl on pimeit tyyppei.
Mikä mies (tai nainen)?
tulperi
1
302
Vastaukset
- samaa_mieltä
noit nyt aina on. Luulee vaan et tietää kaiken kyseisist lajeist ja et kukaan muu ei tiiä mitään ÄRSYTTÄVÄÄ!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083