K-P Kyrö

On tapahtunut mitä on, mutta Kyrössä on ainakin miestä seistä tekojensa takana. Toisin kuin eräillä muilla.

Tapahtunut on tapahtunut, eikä sille mitään voi. Mutta kaikesta huolimatta elämä jatkuu tämänkin päivän jälkeen.
5327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Myöskin hiihtäjillä kuten meillä muillakin. Alkais vain jotkut muutkin ottaa vastuuta. Klinga on pyörinyt 13 vuotta liitossa eikä vieläkään tiedä mitään.

Äänestä
  • Minun käsityksen mukaan herra Klinga on vain yksi pieni kiipijä, jossa ei ole pätkääkään miestä vastata tekemisintään tai tapahtuneesta.

    Äänestä

  • CHKDSK kirjoitti:

    Minun käsityksen mukaan herra Klinga on vain yksi pieni kiipijä, jossa ei ole pätkääkään miestä vastata tekemisintään tai tapahtuneesta.

    säälitti se Kyrö siellä tomittajien ristitulessa.Nyt Kyrölle pannaan koko vastuu,kun herrat määrää...

    Äänestä

tuo on totta harva tekee noin..

Äänestä
  • oon aivan samaa mieltä! niiden joukkoeen lääkäreidenkin pitäis ottaaa vähän vastuuta unohtamatta klingaa ja petäjää. ei ne yksin kertaisesti voineet olla tietämättä mistään mitään.

    P.s
    Jättäisivät sen Kyrön rauhan!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


CHKDSK kirjoitti:

On tapahtunut mitä on, mutta Kyrössä on ainakin miestä seistä tekojensa takana. Toisin kuin eräillä muilla.

Tapahtunut on tapahtunut, eikä sille mitään voi. Mutta kaikesta huolimatta elämä jatkuu tämänkin päivän jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu