Tätä on vaikea uskoa,,,mutta,,

Minusta vhh auttaa painon hallintaan ja en ole Mattila !
4195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet siis samaa mieltä kuin moderni ravintotutkimus.

Äänestä
  • ,,,,rusinat pullasta ja otan vhh:ta vain sen , joka sopii minulle ja tuottaa tulosta ...eli pudottaa painoa---MUUT SAA TEHDÄ KUTEN PARHAIMAKSI NÄKEE !,,mutta minä olen valikoiva laihduttaja ja elämäntapa-intiaani ja minulle sopii yllä kuvattu malli !

    Äänestä

Kyllä VHH auttaa kaikkia painonhallinnassa ja voin sanoa sen yli viiden vuoden VHH kokemuksella vaikka olenkin Mattila.

Äänestä
  • ,jos harkitsee vhh dieettiä ?

    Onko hyviä ja helppoja vinkkejä ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vhh:lla n 3 kk:ta kirjoitti:

Minusta vhh auttaa painon hallintaan ja en ole Mattila !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu