TV - keskustelu koko illaksi

Kaikki kärähtäneet ja ei kärähtäneet TEEMAILTAAN vastaamaan.Myös Immo Kuutsa.Mitalleja vastaanotetaan...
3202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

minä en ainakaan kyllästyis kuuntelemaan selityksiä. ja sitä paitsi kaipaan jo isometsää esiin.

Äänestä

Tämä on niin pikkujuttu, että sen penkominen alkaa kyllästyttää. Missäs ovat pankkiherrat, jotka tekivät miljardien vahingot suomelle. Ovatkos he olleet suorassa TV-lähetyksessä pyytelemässä tekojaan anteeksi?

Entäs ministerit sun muut päättäjät, jotka ajoivat Suomen syöksykierteeseen, josta me jokainen kärsimme edelleen?

Äänestä
  • Hyvä Veijo, eliittitribunaali, jotta kansa saa vallan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heti kirjoitti:

Kaikki kärähtäneet ja ei kärähtäneet TEEMAILTAAN vastaamaan.Myös Immo Kuutsa.Mitalleja vastaanotetaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu