Onko kellään kokemusta Luontaistuotteiden puhdistuksista? Esmes Colon Tonic tai Colon clear light tuotteilla? Tuote mainostaa hyvää puhdistumista ja parantaa aineenvaihduntaa?
Puhdistus - luontaistuotteet
6
3618
Vastaukset
- röllipeikko
Tai sitten mene vyöhyketerapiaan ... kyllä lähtee kuona-aineet liikkeelle ... voin suositella ...
- Aloe vera-juoma
Mä olen koukussa Aloe Vera-juomaan! Se virkistää, puhdistaa ja pistää kuonat liikkeelle!! Toimii.
- ostit
tuotetta? Mitä maksoi? Auttaako vatsa-, ihovaivoihin?
- auttaa
Ostin kotikutsuilta suoramyyjältä. Tasapainottaa vatsan toimintaa, auttaa ainakin ummetukseen! Erittäin hyvää myös iholle.
- Jep
Vatsa toimii todella hyvin kun käytät Colon Clear Light jauhoa. Muutama kilo tippuu kuurina aikana ja väsymys katoaa. Kannattaa kokeilla mutta muistakaa sekoittaa se veteen eikä mihinkään muuhun.
- äippä
Voiko imettävä äiti käyttää colon clear light jauhetta??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2772509Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3001344- 1081231
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831221Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581175Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi921155- 441022
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67927Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22880- 33787