NAISET REHELLISIÄ!?

10268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ok. Jos mä nyt linkkaan tänne jonkun pahoinpitelytuomion, jossa tekijä on mies, voidaanko sitten todeta, että miehet ovat väkivaltaisia?

Äänestä
  • ILMAN MUUTA VOIDAAN!

    Äänestä

  • ...

    Äänestä

  • Mies1985 kirjoitti:

    ...

    Miten niin ei?

    Äänestä

  • öö.. kirjoitti:

    Miten niin ei?

    KOSKA SELLAINEN ON VÄÄRIEN MIELIKUVIEN LUOMISTA!

    Äänestä




  • Mies1985 kirjoitti:

    KOSKA SELLAINEN ON VÄÄRIEN MIELIKUVIEN LUOMISTA!

    Miten niin?

    Äänestä

  • öö... kirjoitti:

    Miten niin?

    Selvähän se. Toisaalta on muistettava, että kaikki miehet pyrkivät kuristamaan ja murhaamaan kaikki kaduilla näkemänsä naiset.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Gary_Ridgway

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies1985 kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1442086

TODELLAKIN...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu