Bensaa ?

Voiko Ikanon vieressä ST1:llä tankata suomalaisella kortilla ... jos voi niin mitkä kortit käy ja käykö eurot ?
3294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Master tai Visa. Tänää oli kallista, Euron kurssi huonontunut. Oliskohan ollut 1.28e/litra en enää muista varmasti, mutta jotain siihen suuntaan. Olen tottunut että 10 kruunua on alle eruron ja tänään tais kurssi olla 10 SEK =1,02 Euroa.

Äänestä
  • ensin valita automaatilta monellako sadalla kruunulla korkeintaan tankkaat. 300 kruunulla et saa vielä läheskään tankkia täyteen. Muista n. 500 kruunua on n. 50 euroa. Jos valitset liikaa, maksat vain sen mitä tankkaan, jos valitset liian vähän tankkaat korkeintaan sillä summalla.

    Äänestä

  • Ikanon vieressä kirjoitti:

    ensin valita automaatilta monellako sadalla kruunulla korkeintaan tankkaat. 300 kruunulla et saa vielä läheskään tankkia täyteen. Muista n. 500 kruunua on n. 50 euroa. Jos valitset liikaa, maksat vain sen mitä tankkaan, jos valitset liian vähän tankkaat korkeintaan sillä summalla.

    1.e,=9,850.sek,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajelija* kirjoitti:

Voiko Ikanon vieressä ST1:llä tankata suomalaisella kortilla ... jos voi niin mitkä kortit käy ja käykö eurot ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu