http://c00.codelnet.com/0/208/d6/8/cam4.1528655.profile
Suomalaiset miehet eivät yksinkertaisesti näytä hyviltä. Makaroonikätisiä nörttiolmeja ja kaljamahaisia sohvaperunoita koko sakki. Onneksi ulkomailla on sentään oikeita miehiä
Suomalaiset miehet eivät yksinkertaisesti näytä hyviltä. Makaroonikätisiä nörttiolmeja ja kaljamahaisia sohvaperunoita koko sakki. Onneksi ulkomailla on sentään oikeita miehiä
Vastaukset 22
Vanhimmat
hahah! yökkö.
sulla on vähän 90-lukulainen käsitys miesihanteesta - onneksi kaikki naiset eivät jaa käsitystäsi.
tuo mies ei näytä sheivaavaan mulkku-karvojaan.
Miehen pitää olla oikeasti maskuliininen eikä mikään metroseksuaali puolihomo!
.... Voi mies olla maskuliininen vaikkei tuollaista kroppaa omaisikaan.... minuun ei tuo iske ainakaan.... =/
Sehän on kun meikä paitsi karvasempi ja hieman pienempi rasva % =)
Vaatii varmaan naisen kropaltakin aika paljon. :)
Vois olla pari kiloa lisää, siis vain pari kiloa.
Just kiva kroppa, mä ainakin diggan :P
Tuo on tosi namu. Tuon rintaa olisi ihana nuoleskella ja edetä sitten hitaasti alaspäin....
Oikeasti rintakarvoista? Mulla on karvat rinnassa ja oma tyttis (siis ainoa joka mulla on ollut ja jonka kanssa olen seksiä harrastanut) teki mulle mielellään juuri "Tuon rintaa olisi ihana nuoleskella ja edetä sitten hitaasti alaspäin.... "
Voin sanoa, että oli ihan kuumana kun näki, että "vov, 18vuotiaalla mihellä näin ihanat rintakarvat" ja mä kun häpesin:D On ikävä sitä ihqubeibeä..
En ainakaan itse löytänyt tuosta kuvasta.
voihan se toki olla noinkin. Toinen vaihtoehto on tietysti se, että sinun markkina-arvosi ei riitä muihin kuin niihin makaronikätisiin nörttiolmeihin, ja ne timmimmät miehet pörräävät muiden naisten kanssa.
ole olleet enää pitkään aikaan muodissa. Oletko jäänyt 80-luvulle.
Samaa mieltä, suomalaiset miehet rumia tai homoja! unelma vartalo
yök mitä kuvia laitat:P ei se ulkonäkö ja keskikroppa vaikuta loppupeleissä yhtään, jos pitempi aikaista suhdetta etsii.
Ite en pidä.. :(
Tuohan näyttää ihan apinalta turkkeineen. Jalat on varmaan ihan lyhyet myös.
Saattaa muuten johtua sukusiitoksesta, jos todella erilaiset miehet viehättävät. Suomessa on kuitenkin ollut kohtalaiset mahdollisuudet sekoittua itäbalttilaista ja pohjoista ihmistyyppiä. Karvaista ruotsalaista ja karvatonta venäläistä, noin kiteytettynä.
Nam. Tosin tykkään vaaleampien miesten kasvoista enemmän.
Ja ulkomaillahan kaikki miehet ovat juurikin tuollaisia...
Ihanaa yleistystä!! ÄO:si menee alle kengännumeron?
Sitä saa mitä tilaa.
Suomalinen nainen on pinnallinen idiootti, läski, lahna, laiska ja vieläpä tyhmä.
Sensijaan aasialainen avovaimoni on pieni, hoikka, imee, nielee, kokkaa ja ennenkaikkea hymyilee ja on hyvissä väleissä anopin kanssa.
Saakelin karvanakki koko kroppa! Hyis saatana!
Tuosta kuvasta :D
http://www.iisakkikiemunki.net/kuvat/broileri.JPG
Yäkyäk, joku vika ehkä minussa on, mutta en voi sietää noin paljoa karvaa miehen kehossa! Muuten näyttä ihan kivalta, mutta ei tuollaista villakerrosta siihen lisäksi!
Hoitoon koko palsta :)