Hei,
oletteko tutustuneet Kemijärven näkymiin Googlen Street View:ssa? Aika hiljaiselta Luususntien kylänraitti vaikuttaa.
oletteko tutustuneet Kemijärven näkymiin Googlen Street View:ssa? Aika hiljaiselta Luususntien kylänraitti vaikuttaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tuo ei nyt ole mikään ihme. Oletteko seuraillut Koillis-Lapin Sähkön web kameraa Taivaantulien aukiolta. Kovin on hiljaista tälläkin aukiolla. Hyvä kuva mahdollisesti turistimatkalle tuleville ihmisille. Kaupunki kuolee jo kahden aikoihin iltapäivällä ja viikonloppusin liikennettä ei ole nimeksikään. Kurjaa mainosta.
kannattaa mennä katsastamaan näkö optikolle. Luusuantiellä oli liikennettä asukaslukuun suhteutettuna vähintäänkin yhtä paljon kuin rovakadulla rovaniemellä.
Surkea provon yritys, aivan vitun nolo epäonnistuminen.
Nurmi-kalle jakaa tietonantaja-lehteä kamerassa joka viikko ja Bingolle laahustaa kans väkeä. Että eikö muka liikettä ?
Ei enää Kalle (Kaarlo) jaa lehteä eikä bingoakaan pelata :(
Joo, luusuassa ei ole vielä kooklen mappipirssi vieraillu. Mutta kattoppa vaikka Kirkkokatu tai mikä vain citystä, niin jopa alakaa löytyä. Ihan kiva löytää ja katsastaa paikat tällä palvelulla. Itte kattelen aina oman pihan josko kuka sattus kulukemahan!
Aika tyhjää
Siellä ei näy ristinsielua