ALPPINISTIT RULAA

SLAALOM SE VASTA KOVASANA ON. Suomen edustajat laskivat monta tolpanväliä ennenkuin keskeyttivät.
Millä helevetin perusteella niitä sinne lähetetään.
Poutiainen pääsee ominvoimin mäen alas, hänen paikkansa tietysti on kisoissa.
186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Romaria ei ainakaan tarvi enää lähettää mihinkään arvokisoihin, todella noloja suorituksia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitalisti kirjoitti:

SLAALOM SE VASTA KOVASANA ON. Suomen edustajat laskivat monta tolpanväliä ennenkuin keskeyttivät.
Millä helevetin perusteella niitä sinne lähetetään.
Poutiainen pääsee ominvoimin mäen alas, hänen paikkansa tietysti on kisoissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu