suhteet ja tunteet

ke rtokaa minulle, miten pääsen tunteistani eroon,kun olen ihastunut varattuun mieheen ja hänestä on tullut minulle pakkomielle.?tämä on ihan mieletöntä. onko kellään samanlaista tapausta, kuin minulla?
1331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä ne tunteet väljähtää, kun keskityt vaan normaaliin elämään, etkä ajattele tuota miestä yhtään. Lopeta kaikki yhteydenpito, niin se on helpompaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


annuliina64 kirjoitti:

ke rtokaa minulle, miten pääsen tunteistani eroon,kun olen ihastunut varattuun mieheen ja hänestä on tullut minulle pakkomielle.?tämä on ihan mieletöntä. onko kellään samanlaista tapausta, kuin minulla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu