Tänään baariin...

hehheee..

Minäpä aionkin tästä lähteä katselemaan miesten peppuja baariin..
Vain pienipeppuiset viehättää minun silmää, leveälanteiset pysykööt kotona, heh heh..

Ihanaa olla sinkkunainen :)
4245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...päivän annos naisen pinnallisuutta. Tätä mä odotin, nyt voinkin mennä tutimaan.

Äänestä
  • Tosikkomiehillä ei ees pieni peppu auta..

    Äänestä

Miehen kirjoittama provo.

Äänestä
  • No hitto meinasin jo kurkata housuihin, mutta aattelin kummiskin että luotan tällä kertaa itseeni ja muistikuviini sukupuolestani ;) Oliko vikatikki?

    Pienipebaiset mieht on ainoita oikeita miehiä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Varokaa miehet.. kirjoitti:

hehheee..

Minäpä aionkin tästä lähteä katselemaan miesten peppuja baariin..
Vain pienipeppuiset viehättää minun silmää, leveälanteiset pysykööt kotona, heh heh..

Ihanaa olla sinkkunainen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu