Sothys sarjaa netin kautta?

Tietääkö joku pystyykö Sothys ihonhoitosarjaa tilaamaan netin kautta? Usasta ainakin, mutta mukaan tulee silloin tullimaksut eli olisiko jokin nettikauppa euroopan alueella. Itse en ole löytänyt sellaista, mikä luotettavalta vaikuttaisi.
21652
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itse tilasin sothys-kasvorasvan hairfantastic.co.uk. Se on englannissa joten tulli maksua ei tule. Se rasva oli ainakin puolet halvempi kuin suomessa. Postimaksu oli jotain 6 puntaa. Toimitus tuli todella nopeasti. Ihan muutamassa päivässä.

Äänestä

Itse olen verrannu niitä tuotteita mitä saa ulkomailta ja mitä saa täältä suomesta niin ne tuotteet jotka ovat ulkomailta niin ovat vanhoja(?!?).. Ainakin pakkaus on vanha ja tuote ei tunnu samallaiselta. Itse ostan kyllä kaiken tämän jälkeen kaikki tuotteeni kosmetologilta että saan varmasti tuoretta tavaraa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-etsivä- kirjoitti:

Tietääkö joku pystyykö Sothys ihonhoitosarjaa tilaamaan netin kautta? Usasta ainakin, mutta mukaan tulee silloin tullimaksut eli olisiko jokin nettikauppa euroopan alueella. Itse en ole löytänyt sellaista, mikä luotettavalta vaikuttaisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu