Sami Heiskanen on tunnustanut käyttäneensä EBo-hormoonia 1996 Rovaniemen suomen-mestaruus kisoissa.
Tuolloin Heiskanen voitti kolmenkympin suomen mestaruuden.
Onko mitalli nyt otettava pois?
Tuolloin Heiskanen voitti kolmenkympin suomen mestaruuden.
Onko mitalli nyt otettava pois?
Vastaukset 14
Vanhimmat
tästä EBo hormoonista. Varmaan tehokasta kamaa tää EBo...
Minä olen kuullut jo ajat sitten.Et taida olla ihan ajan tasalla näissä asioissa.
EBoa vain kerran. Voitin monien eri lajien Suomen mestaruuksia sen ansiosta hiihdosta painiinin. Suosittelen EBoa kaikille.
Olen hiihtäjä. En haluaisi kärytä. Löytyykö luotettavaa tietoa. Jääkö EBosta kiinni, jos käytän sitä. Mistä sitä saa?
seuraa ebola - karanteeniin!
Minusta tuntuu ettet ole hiihtäjä vaan perässä hiihtäjä ja siinä lajissa pärjää ihan hyvin myös ilman uhrauksia,harjoittelua,sitkeyttä jne eikä tarvi itse ajatella mitään menee vaan muitten mielipiteiden mukana
Only for you, my friend. Maailman tehokkainta EBo hormoonia, joka on myös lääke kaikkiin vaivoihin saa hämäräperäiseltä mieheltä, jolla on aurinkolasit.
Mää kyllä käsitin että tää Heiskanen tai mikä lie ois käyttäny EPOa mutta en kai oikein seuraa aikaani. Tää EBo taitaakin olla joku ihan eri juttu. Tehokasta varmaan kun oikeen mestaruuteen lykkiny. Ois varmaan Hartsanki kandenu käyttää niin ois joskus jotain voittanukki eikä ees taida näkyä testeissä tää EBo, vai?
Jos kaikki alkaisivat tunnustaa käyttäneensä kiellettyjä aineita,ei taitas monta mitalia jäädä.
Tämä uusi aivan käsittämättömän tehokas hormooni ei ole edes kielletty.
Onko tällä EBolla sivuvaikutuksia?
EBo ottaa 30% satasen ajasta pois.
seiväshypyssä EBon avulla on kuulemma hypätty 13m
...ellei tosiaan ole näyttöä, että tuota ainetta tuli käytettyä ennen kisoja.
Ei sitä olympialaisissakaan voida vaan sanoa, että käytinpä aineita, vaikken testissä kiinni jäänyt ja sillä tavalla lahjoittaa kaverilleen kultamitalin, kun niitä itsellään on jo kaappi täynnä.