Tekstarikavereita?

Mooi kaikille!

Oon parikymppinen nainen turun seudulta ja haen tekstariseuraa lähinnä POJISTA/MIEHISTÄ. Oisko ketään halukasta tähän? ihan perus tutustumista, kuulumisten vaihtoa. En ajattele tätä nyt mitenkään likaisesti tai vilpillisesti että voitte kyllä luottaa siihen. Sehän on aina mukava kun puhelin piippaa ni voitais saada lisää ilahtumisia päiviimme puolinn ja toisin. Mieluusti 20-22 v miehet sais vastailla:)
2251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mites, kelpaisko varattu mies? Ja ei, ei ole taka-ajatuksia. Ei vaan ole hirveästi naispuolisia ystäviä, niin ajattelin että olis mukava vaihdella enemmänkin ajatuksia toisen sukupuolen kanssa, kuin oman tyttöystävän. Hänellä taas on muutamia miespuoleisia kavereita, joiden kanssa tätä harrastaa.

Tosin, olen 26 ja kuulostaa siltä, että haluat pitää sen option auki, että jos jotain mukavaa saattaiskin kehittyä tekstailusta :) Ja jos itse olet 20-v, niin ite ehkä kaipailisin vähän vanhempaa :P Mutta jos muita kiinnostaisi tällainen, niin voisin olla kanssa kiinnostunut.

Äänestä
  • Moi!

    joo, siis kelpaa. voin tässä vaiheessa kertoa, että mäkin seurustelen, joten en hae mitään seksuaalista tältä tekstarikaverisuhteelta. Vaikutit asialliselta ja mukavalta, joten miksei yritettäis? Ei voi ainakaan mitään menettää, eihän? Ja jos tähän keskusteluun ilmoittautuu joitain muita "sopivamman ikäisiä" ni voithan sä sit niidenkin kanssa katsoa myöskin. Mut jos kiinnostaa vielä ni lähetä mieliä tai sitte meilillä puhnrosi osoitteeseen [email protected]. Toi ei oo mun virallinen meiliosoite mut en anna virallista vielä, koska se sisältää mun nimen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pipipiipp! kirjoitti:

Mooi kaikille!

Oon parikymppinen nainen turun seudulta ja haen tekstariseuraa lähinnä POJISTA/MIEHISTÄ. Oisko ketään halukasta tähän? ihan perus tutustumista, kuulumisten vaihtoa. En ajattele tätä nyt mitenkään likaisesti tai vilpillisesti että voitte kyllä luottaa siihen. Sehän on aina mukava kun puhelin piippaa ni voitais saada lisää ilahtumisia päiviimme puolinn ja toisin. Mieluusti 20-22 v miehet sais vastailla:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu