...Kele

Pyysin tänään yhtä tyttöä ulos. Ei lähteny. Mikä hemmelvetti näitä Roin naisia vaivaa?
6603
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Meidän tytöt lähtevät vain AIDS-vapaiden seurassa ulos!

Äänestä
  • Vai siitä se siis johtu. Missähän kaupungissa ne sitten meikäläistäkin huolis? Kemissä varmaan. Siellä kuulemma menee mikä vaan.

    Äänestä

Kaikki on horoja semmoset tytöt, jotka ei anna mulle.

Äänestä
  • Ei kukaan anna sellaiselle kastemadon ohuelle mitään, se ei edes härnää mihinkään? Odota edes että se kasvaisi hiukan ! Äläkä yritäkään härnätä niitä tyttöjä kiimaan meidän naitaviksi, Emme mekään jatkuvasti jaksa !

    Äänestä

  • syyllinen kirjoitti:

    Ei kukaan anna sellaiselle kastemadon ohuelle mitään, se ei edes härnää mihinkään? Odota edes että se kasvaisi hiukan ! Äläkä yritäkään härnätä niitä tyttöjä kiimaan meidän naitaviksi, Emme mekään jatkuvasti jaksa !

    Kasvaiskohan se jos kastelis

    Äänestä

  • Ban kirjoitti:

    Kasvaiskohan se jos kastelis

    Sehän riippuu missä kastelee...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ban kirjoitti:

Pyysin tänään yhtä tyttöä ulos. Ei lähteny. Mikä hemmelvetti näitä Roin naisia vaivaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu