Hyvät seksikokemukset ovat olleet harvassa, ikää 26 vuotta ja sinkkuna viimeiset 8 kuukautta ja 5 panoa tässä ajassa.. Aika omituisia kokemuksia, jokainen ihan erilainen. Kaikki naiset ovat olleet painoltaan normaaleja, mutta käsiin olen kiinnittänyt huomiota. Monesti ajattelen kun nainen on ottanut kaluni käteen että mitä hän siitä tuumaa. No erään 20 vuotiaan neidin kanssa tuli kyllä erilainen tunne kuin erään kolmikymppisen.. kun tämä nuorempi neiti otti kaluni käteensä ja alkoi runkkaamaan hänen nyrkkinsä oli tosi pieni jahän käytti jopa kahta kättä runkatessaan kyrpääni, se oli kiihottavaa. No, sitten tämä kolmikymppinen nainen jolla oli tumman punaiset lakatut kynnet ja huomattavasti vahvemmat kädet ja luusto, kaluni seisoa kovana ja hän otti sen nyrkkiin, katos vain se peitti lähes koko kaluni. Lasti kyllä lensi.. tuli vain vähän outo tunne kun vertasi tuohon toiseen tyttöön.. kokemuksia ja ajatuksia?
Naisen kädet & miehen koko!
veskumatti
4352
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
niitä kokemuksia ja ajatuksia toisilta miehiltä ? - Mut joo, ite otan mielummin vain kunnon sormilenkin juuresta, että saan peniksen hyvin suuhuni, mutta tää riippuu tietysti ihan miehen koosta. - Jos mittaa on riittävästi, niin voihan siihen laittaa sit koko kädenkin ympärille ja silti saa suuhun kivasti tavaraa ;)
Näyttäis kuitenkin siltä, että susta oli vaan kiva kirjoitella vähän tarinaa iltasi iloksi... :D
Toivottavasti oli ihan normaali tyyppi eikä pedo...meinaa aika pienet oli kädet...kerran olen pahaksi onnekseni keskustellut erään pedon kanssa (sain myöhemmin tietää) ja jutut jotain tuollaista olivat, valitti kun yksi tyttöystävä oli niin pieni..
Minullekin tuli heti mieleen jotain pedoa siinä, että erittäin pienet kädet olivat niin mahdotoman kiihottavat.
Mutta eikö miehet ole visuaalisia ja kiihotu siitä kun mahdollisimman isoa melaa työnnetään tiukkoihin reikiin?:D Iso kyrpä naisen pienissä käsissä, se kiihottaa miehiä.