veikkaus

Matti Ahde:

Saa seuraavaksi kenkää.... ahdistellut on.
Hesarin kirjoituksessa n. 2 vkoa sitten ei ollut
tämän ahditellun pomon nimeä, ja johtui siitä,
kun Matti ja Aatos ovat hyvää pataa.

Tunnen taas henkilön, joka on joutunut M.Ahteen
kähmimäksi, hyi helvetti!
2171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uskon kyllä, on aika niljakas ukko!

Äänestä

oliko Matti tosiaan kähminyt Aatosta-voi tätä
aikaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoomoilanen kirjoitti:

Matti Ahde:

Saa seuraavaksi kenkää.... ahdistellut on.
Hesarin kirjoituksessa n. 2 vkoa sitten ei ollut
tämän ahditellun pomon nimeä, ja johtui siitä,
kun Matti ja Aatos ovat hyvää pataa.

Tunnen taas henkilön, joka on joutunut M.Ahteen
kähmimäksi, hyi helvetti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu