täst on tullut vaan atm- miesten ruikutuspalsta jossa ajetaan koko ajan heidän MIESasiaansa.. joka kuuluis miesten logiikan puolelle!
naiset, kirjoitelkaa enemmän
Lindenden
2152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei täällä enää mikään asiallinen kirjoittelu ja mielipiteiden vaihto onnistu, kun nuo lutkittelijat ja naisten syyllistäjät tunkevat ihan joka ketjuun sotkemaan. Ylläpito ei millään pysty siivoamaan palstaa ajantasaisesti eikä tunnu suuremmin asiasta välittävänkään. Kuten muuallakin, pieni, kovaääninen ja käytöstavaton porukka pilaa koko palstan.
heillä taida hirveästi olla sanottavaa, atmit on ainoa syy miksi minä käyn sillon tällön palstalla, koska parhaimmillaan näiltä pässinpäiltä tulee hauskaakin tekstiä, ettekait te pöljät kuvittele että nämä at miehet tosissaan kirjottelee, tämä on heille hiekkalaatikko jossa voi vetää likkoi letistä.
Että mites se Suuri Isä menikään, mitä niille lutkille pitikään tehdä?