Oletko

addiktoitunut tähän palstaan?
17150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

tylsää muuten, voi tänne tulla virkistäytymään :D

Äänestä

kyllä.

Äänestä

menen katkolle

Äänestä
  • älä jätä meitä johtaja!

    Äänestä

  • talvisota hurjaa...

    Äänestä

  • No joo ;) Sama juttu !

    Äänestä

kysyä sinulta....oletko nukahtanut tälle palstalle?

Äänestä
  • en ole...vai olenko sittenkin.

    Äänestä

  • sleepy moo kirjoitti:

    en ole...vai olenko sittenkin.

    titityy...

    Äänestä

joo. Sen huomaa siitä, että jos on esim. kaksi päivää ilman nettiä ( palstaa) niin on oudosti aika selväjärkinen olo , hetken aikaa xD

Äänestä

mutta en rakastunut. :)

Äänestä

En. En ole. Mutta: tavallaan hauskaa on kyllä seurata niiden kirjoittelua, jotka ovat (addiktoituneita palstaan). Oli vaikka joulu, pääsiäinen tai juhannus, niin aina (varmaan?) samat jotkut sössöttää. Ja erityisen koomista on, kun joskus esim. viikkojen jälkeen on tullut tsiigaamaan palstaa ja kun uskaltautuu vaikka kysymään tarkennusta johonkin jossakin ketjussa sanotuun aloituksen asiaan, niin että siinä jopa ensimmäisenä on siihen joskus joku asosiaalinen ollut horisemassa, että v*ttu sie vaennoot minnuu ja minnun palstakavverriiia y (niin siis en tunne mitään torspoja, sori). Ja em. idatserie solvari-sekopää tyypit on yleensä aina sen verran pellejä ilmaisultaan, että tuskin edes sosiaalivirasto kiinnostuisi heistä (vaikka varmaankin pitäisi).

Paskaekos sinäkin kyselet? Oletko yksinkertainen, kenties? Se elämä lähtee siitä, että sä lakkaat (ainakin no syvälllisen epämillyttävästi) ajattelemasta, mitä jossakin keskustelupalstalla kirjoittajat kenties olisivat. Sinä et kiinnosta minua, joten voitko uskoa, että aivan vilpittömästi toivoisin, etten minäkään kiinnosta sinua.

Äänestä
  • No helpottiko "pimpottelu" sinua netti-addiktia? Älä pelle ole kiinnostunut kirjoittajista, jotka eivät ole kiinnostuneita sinusta tai ole ylipäätäänkään kiinnostunut kirjoittajien henkilöistä. Pimeä tapaus: stalkkaat mua, jolla ei koskaan ole ollut edes nimimerkkiä... Teepä itses lisää idiootiksi ja tule pimpottelemaan asiallisiin viesteihin, pelle! Havaitsin hyvin, että jotakin ihan sairasta vittuilua toi on - mua kohtaan. Taitaa suoli24 olla ainoa paikka, missä vastentahtoisesti kaltaisiisi kirjoittajiin törmää? Kyttäri ( mikä sitten lienetkään). Juntti.

    Äänestä

Olen aina tämä palsta pitää avata kun jossain on kone.Saatan jossain kyläillessänikin käydä vilkaisemassa palstaa jos se kyläpaikka sattuu olemaan sellainen nörttimesta.

Äänestä

En, mutta ei kai haittais jos olis parempaakin tekemistä...

Äänestä

Kuinkas muutenkaan. Olen addiktoitunut palstaan ja palstalaisiin ja sen lisäksi mulla on vielä pakkomielteitäkin tuntemattomista ihmisistä.

Äänestä

hyvä palsta, olen tullut pysyäkseni.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sleepy moo kirjoitti:

addiktoitunut tähän palstaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu