ovat päin helvettiä? Jokainen haluaa itsellensä huorapukin...
Miksi suomalaisten naisten arvot
ei käsitä.
5284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
sen takia jos itsekkin ovat vitunmoisia huoria. Kuulemma sen takia että nämä kyseiset miehet osaavatkin nämä kaikki "temput". Toinen vaihtoehto saattaa olla siinäkin että kyseisen tyyppistä miestä kuuluukin ihailla ja ei sitten välttämättä edes tiedetä mitä tuommoisist jätkistä voikin jälkeenpäin sitten seurata tai sitten voi olla molemmatkin.
tytöt ilmeisesti kasvatetaan päin helvettiä, niiden päät täytetään jollain ihmeen epärealistisilla saduilla ja utopistisilla ajatuksilla miehistä. Poikia ei kuitenkaan kasvateta täyttämään noita utopistisia tyttöjen päihin ohjelmoituja odotuksia vaan pojat kasvatetaan tunnollisiksi työmiehiksi arkijärki päähän, niinpä kohtaanto-ongelma vie naiset ulkomaisten miesten sänkyyn ja hyvä, kunnollinen suomimies jää yksin eikä kelpaa kenellekään koko maailmassa.
Katkeruus paistaa pahasti läpi!!
Sinun kanstasi asiaan on lähtenyt siitä, kun joku nainen/jotkut naiset ovat antaneet pakit sinulle. Näin se katkeruus miehissä lähtee käyntiin ja heti hakutaan naista jos ei huoli ensimmäistä vastaantulijaa!!
Hoh hoijjaa.. taas NIIN turha viesti, tysä..
Koittakaa keksiä jotain uutta jo.