diane novasta

Onko kukaan huomannut että diane novan käytön aikana olisi karvankasvu lisääntynyt? Itse olen syönyt niitä pian kymmenen vuotta ja karvankasvu tuntuu vain kiihtyvän =( Eikö nuo pillerit ole sellaisia että niitten pitäisi jopa tehota liialliseen karvankasvuun eikä lisätä karvankasvua?!? Inhottavaa kun kasvoihin tulee koko ajan lisää untuvaista karvaa =(
2245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihan pari päivää sitten huomasin kirkasta valoa vasten kuinka nenänaluseen on kasvanut pientä vaaleaa untuvikkoa. Ei siis mitenkään häiritsevässä määrin mutta kuitenkin. Ja kyllä, minun tietääkseni Diane Novan pitäisi nimenomaan hillitä karvojen kasvua.. Ehkä tässä tilanteessa hormoonit ovat tehneet kepposia?! Sen olen myös huomannut että itselläni hiuksia putoilee näitä syödessä reilummin. (Pitänyt pari pidempää taukoa joiden aikana hiusten vointi parantunut eikä niitä lähde niin paljon..) Harkitsenkin merkin vaihtoa, iho on näitä syödessä kyllä priimakunnossa eikä mielialatkaan heilahtele mikä on kyllä todella positiivista !

Äänestä

oon kokeillut diane novaa,vreya ja paheni vain!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


karvoja?!? kirjoitti:

Onko kukaan huomannut että diane novan käytön aikana olisi karvankasvu lisääntynyt? Itse olen syönyt niitä pian kymmenen vuotta ja karvankasvu tuntuu vain kiihtyvän =( Eikö nuo pillerit ole sellaisia että niitten pitäisi jopa tehota liialliseen karvankasvuun eikä lisätä karvankasvua?!? Inhottavaa kun kasvoihin tulee koko ajan lisää untuvaista karvaa =(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu