Mitähän

se janos viesti ,joka poistettiin, sisälsi..?
Ettei vain kritiikkiä kun oli pääsiäisen ajan ilmainen lada kyyditys.
Onkohan se ees laillista?
2305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No en kerinnyt lukasta. Mutta epäilen suuresti, että ei olisi ollut laillista ilmaisten taksikyytien järjestäminen. Lieköhän polliisi puuttunut asiaan.

Äänestä
  • siinä oli vain et mitä niissä janoksen viinoissa on ku ovat niin kumman makuiset, ei siinä muuta ollut. Sen tiän et ensimmäisen paukun jälkeen lähteee jalat ja taju. nimim. kokemusta on

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uteliasunelma kirjoitti:

se janos viesti ,joka poistettiin, sisälsi..?
Ettei vain kritiikkiä kun oli pääsiäisen ajan ilmainen lada kyyditys.
Onkohan se ees laillista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu