Taliskeria täällä.
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Vai maisteletko vain?
Täällä on tölkissä keppanaa. Dokaamiseen ei lasia ylensä tarvita.
No tuulilasissa voi olla pikkuötököiden raatoja,välillä lasinpesunestettäkin.Joskus ajelen satanen lasissa,harvoin lujempaa.
Niin olisi tarkoitus. En ole kahteen viikkoon ollutkaan, joten johan muuten tulisi vieroitusoireita. ;-)
Sensuroiko ylläpito mun kommentin tuosta sun kommenttien välistä, vai mitä vittua...
Niitä vaan häviää ilman mitään miehen logiikkaa. ;-)
on vissiin sen tietomurron jälkeen joutunut vääriin käsiin, nimittäin ainakin yhdestä muusta keskustelusta oli vain mun kommentti hävinnyt.
Nyt pitää mennä hieromaan akkaa, hauskaa illanjatkoa!
...punaista jaffaa...tosin yhden saunaoluen tuossa join aikaa sitten... =)
Maitoa.
makuista proteiinijuomaa.
...dieetti vai painonlisäys juttuja? Soija-hera vai joku muu? Jos kysyä saa.... =)
Mun on vaikea repiä kokoon tarpeeksi kaloreita. Syöminen on työlästä...
heraahan tuo on.
....ne on ihan hyvä ravintolisä, kunhan ei käytä liikaa. Tarkoitan siis että munuaiset ylirasittuu liiallisesta proteenista.. .muistaakseni , oliko se3 grammaa / painokilo maksimi? .... hiilihydraatit ( malto) ei niin tarkkaa kunhan on vaan tarpeeksi.... =)
pullossa konjakkia, mitä en aio tänään juoda ja jääkaapissa kaksi keppanaa. Niitäkään en aio juoda.
Pian on mukissa kuumaa teetä.
joukkoon laitoin hautumaan valkoista teetä, sekä kuivattuja kehäkukan ja ruusun terälehtiä ja kuivattuja laventelin kukkia. Huumaava tuoksu täytti huoneen ja teen maku se vasta hieno onkin :).
JUU JA KUPISSA
.
Hähä! :D
Näin on!
Kunnon "ryyppyputki" mennossa ja vasta tiistaina töihin tarvii mennä.... =D
NÄIN ON!
HAHA! :D
..................
NIIN?
PUHUN TOTTA!
HAHA! :D
join sen jo tyhjäksi
näyttävät katselevan pöydällä olevaa metallista lieriötä jonka kyljessä kirjoitus Olvi.
pohojanmaan amitsua ja ripaus pohojanmaan junttia, maistuva mikstuura,
...tuota sekoitusta on kutsuttu ainakin uppotukiksi ja häränkaadoksi, jos meinaan on viskiä olut-tuopissa.
Mitäs eroa on muuten pohojanmaan amitsulla ja pohojanmaan juntilla? Vain toinen onnistunut suorittamaan amiksen loppuun asti?
Karpalomehua.