elikkä: ipod nanooni tuli vahingossa näyttölukko päälle enkä tiedä salasanaa onko siihen mitään apukeinoja??
Ipod nano näyttölukko
9
710
Vastaukset
- 1stMacFinn
Jos et osaa käyttää, älä leiki niillä valikoilla. Ei sitä lukkoa noin vain vahingossa tule. Joko kaveris on tehneet sulle jäynän ja olet sen itse laittanut päälle.
Koeta vaikka liittää se tietsikkaan ja iTunesissa Palauttaa se tehdasasetuksiin.- topsu111
minä en sitä päälle laittanut mutta kiitos kuitenkin
- topsu111
topsu111 kirjoitti:
minä en sitä päälle laittanut mutta kiitos kuitenkin
kun laitoin iPod nanon koneeseen kiinni ja avasin itunesin niin näyttölukko aukes:D
- jaape,,..
topsu111 kirjoitti:
kun laitoin iPod nanon koneeseen kiinni ja avasin itunesin niin näyttölukko aukes:D
Ne on noi omenafirman ohjelmat joskus,""##¤¤tä.
- avuton
entä jos itunes ei toimi koneella.. eikös siihen pitäisi olla jokin koodi jonka apple on kehittänyt & kun sen siihen laittaa niin ipod on auki ?
- avuton
topsu111 kirjoitti:
kun laitoin iPod nanon koneeseen kiinni ja avasin itunesin niin näyttölukko aukes:D
entäs jos itunes ei toimi ?
- hölmö(kö?)
mulla kävi samalla tavalla. olin valikossa ja painon kohdasta 'näyttölukko' ku ajattelin et siitä saa valittua sen koodin, mut ei. se meni lukkoon -.-
- JokuRandomi
Miten laitan ite näytölukon päälle? Mulla on Ipod nano.
- Apua?
Siis ite sain täält ohjeet: http://support.apple.com/kb/HT1350?viewlocale=fi_FI
Mutta kun siinä lukee että I podissa pitäisi lukea: Asetayhdistelmä tai Lukiyse niin minulla lukee: Lukitus ja PalautaYhdistelmä joten kumpaa painan??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253