Uusi palstapari

herra scale on huomannut, että nimimerkki Eewari on iskenyt häneen silmänsä ja ehdotin, että scale pyytäisi neiti Eewaria TREFFEILLE!

Ps: on hienoa, että nykyään naisetkin uskaltavat ilmaista kiinnostusta...
8109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mä häivyn yöpuulle (on sekin kanssa yksi vitun sanonta). Tietääkö muuten kukaan mistä se juontaa? Olemmeko nukkuneet joskus puussa?

Äänestä
  • olkeastaan TIEDÄ!

    Tulee mieleen UUNINPANKKO!

    Äänestä

mutta heillä on viha-rakkaus-suhde :)

Äänestä
  • välillä on hyvin pieni ero( 0.0001 mm)

    Äänestä

on liian nirso naisseuran suhteen. Ja sitäpaitsi Eewari vihaa scalea.

Hähä! :D

Äänestä
  • on ukkomies, joten vientiä LÖYTYISI!

    Äänestä

Mä olen tänään koko päivän miettinyt eewaria. Mun piti tehdä hänestä avaus mutta olkoon nyt sitten kun kerkesit ensin. Musta tuntuu että olen rakastunut häneen ja olen imarreltu siitä kun hän on huomioinut mut lähes joka kirjotuksessaan. Oiskohan mulla mahkuja kuinka....?

Äänestä
  • olet parikymppinen nuorimies ja Eewari aikuinen NAINEN!

    Luulen, että joudut etsimään seuraa palstan nuorista naisista.

    NtiBebs voisi olla samalla aaltopituudella kanssasi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uk_ko kirjoitti:

herra scale on huomannut, että nimimerkki Eewari on iskenyt häneen silmänsä ja ehdotin, että scale pyytäisi neiti Eewaria TREFFEILLE!

Ps: on hienoa, että nykyään naisetkin uskaltavat ilmaista kiinnostusta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu