onkos kokemuksia pettävistä naisista? luoettavaksi arvioimani bileistä ja dokaamisesta pitävä nainen osoittautui pettäjäksi. no, kostoksi olen monia asioita tehnyt. sukupuolitautia sairastavan miehen .........piip piip piip.........enpäs kerokaan, mutta koittakaapa päätellä.....ankarin mahdollinn kosto on mun ideani ja useita kostoja samalle henkilölle vuosien ajan. Onhan noita pettäviä lutkia
pettävät naiset
itse en pettänyt
9115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
siinä mielessä että ovat pettäneet luottamukseni, esim. kertomalla mun asioita eteenpäin tai salaamalla multa asioita, jotka ystävyyden nimissä olisi kuulunut kertoa. Sitten eräs naispuolinen läheiseni on ihan taloudellisestikin käyttänyt sinisilmäistä luottamustani hyväkseen.
Vertailuna kerrottakoon, että yhdestäkään miehestä ei oo tällaisia kokemuksia. Yksikään mies ei oo mua pettänyt, ei fyysisesti eikä edes henkisesti.
taas tulee, niin musta se on lapsellista, eikä oikeesti auta yhtään mitään. Parempi olisi vaan unohtaa ja oppia antamaan anteeksi (jos toinen edes pyytää), tai vaihtoehtoisesti deletoida koko pettäjä pois elämästään ja mielestään.
naisissa on tällinen ilmiö yleistynyt, että pyritään alkoholijuomat maksattamaan, autokyytejä saamaan ilmaiseksi ja ruoat ja kaikenlaista maksattamista. samaan aikaan nussiva toisten kanssa. lainaakin pyytävät, nämä mainiut ominaisuudet osuvat yhteen ja hyväksikäyttäjäihmiseen, joka ei sellaiseksi halua julkisesti tunnustautua. tällainen on myös valehtekija eli vlehtelee muistaja esiintyy itse rehellisenä. toivottavasti miehet tällaisia kohdatessaan, tekevät jotain tosi pahaa näille naisillem, koska sen he ansaitsevat
siis nuorista naisista, ellei jopa tytöistä?
Kyllä mäkin muistan opiskeluaikoina käyttäneeni miesten avokätisyyttä hyväksi ottamalla vastaan tarjotut juomat vaikkei oo ollut aikomustakaan lähtee tämän kanssa yhtään mihinkään tmv mutta en nyt koskaan oo mitään rahaa pyytänyt, en edes lainaksi, eikä seksin harrastaminen oo liittynyt tähän mitenkään.
"muistan opiskeluaikoina käyttäneeni miesten avokätisyyttä hyväksi ottamalla vastaan tarjotut juomat
mitä muuta mieleesi muistuu, pummi?
mikä tekisi musta petollisen naisen. En oo ketään miesystävistäni koskaan pettänyt.
pumminut olet, siitä kyse on. tilantessa, jossa toinen halusi tutustua suhun sä päätit ottaa kuomat vastaan. miksi kapakassa ylipäätään olit kusettamassa hyväuskoisia miehiä? kyllä sä niiden mukaan olet lähtenyt, selittelet tussuasi vähämmän nussituksi vaan
mitään kapakka-nimellä kutsuttavia baareja vaan yökerhoja, sitä paitsi vitut ne miehet mitään tutustua muhun olisi haluneet vaan kyllä sen nyt tietää, mitä olisivat halunneet. Mut minä EN halunnut. Mä en oo koskaan pannut kenenkään ventovieraiden miesten kanssa, enkä pane vastedeskään.
Miksi vaivautua moisen typeän henkilön vuoksi?? Siksikö, että mahdollisesti saisit (???) itsellesi paremman olon? Tuskin se olo siitä paranee, vaan ketutus lähtee ajalla ja sitä oppii kantapäänkautta ihmisistä, luottamus ansaitaan vuosien saatossa, sen olen oppinut, enkä kehenkään luota 100%.
Paras "kosto" olisi unohtaa koko tyyppi, ei ole kostosi, eikä sinun arvoisesi. Minä en tuhlaisi aikaani enkä ajatuksiani tuollaiseen petturiin, vaan jatkaisin elämääni sitä mahdollista parempaa kumppania etsien.