Kuinka kiinteä yhteys

sinulla on galleriakuvaasi? 5%? 20%? 60%? 100%

Mistä se yhteys muodostuu?
2103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei meillä oikein ole yhteyttä... Yhteyshän muodostuu tunnetusti legopalikoista.

Tä...

Äänestä

muuta, kuin se, että sopii nimimerkkiin samassa suhteessa, kuin puseron sävy muuhun vaatetukseen. Ja mitä väliä sillä lopulta on?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valaiskaa kirjoitti:

sinulla on galleriakuvaasi? 5%? 20%? 60%? 100%

Mistä se yhteys muodostuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu