Hiihtokelit?

Onko Muoniossa vielä hyvät hiihtokelit?? Onko hangille päässy?? Hetta-Pallas välin kunto?
2314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

10yöpakkasta päivälä aurinkoista ei parempaa voi olla...kelit jatkuu pitkään jos näin hienosti menee.

Äänestä

Hyvä on vielä hiihdellä, ainakin Pallaksen ja Jeriksen aluella vielä täysi talvi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tulossa hiihtään kirjoitti:

Onko Muoniossa vielä hyvät hiihtokelit?? Onko hangille päässy?? Hetta-Pallas välin kunto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu