Heissan!olen tällänen 2kymppinen neitonen etelä-suomesta ja haluaisin kovastí itselleni nutrauskaverin!Pituutta 174cm ja kiloja kertynyt 87kg,joten olisi kiva nyt saada ittensä kuosiin taas :) Joten,jos olisit kiinnostunut lähtemään mukaan tähän "prosessiin" niin ilmoittele! Oltaisiin yhteyksissä täällä ja messengerissä vaikkapa päivittäin ja tsempattaisiin toisiamme,ettei niitä suurempia sortumisia tulisi,miltäs kuulostaisi?
NUTRAUSKAVERI HAKUSESSA!
Tarmoa täynnä
7272
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
laita email jutellaa lisää ite oon aloittanut laihdutuksen vasta ja hyvin tuloksin!!! olen 23v nainen täältä etelän suunnilta :)
meinasitkos nutraten vai ihan muilla keinoilla? (: ja mitkäs on lähtö mitat? (:
nyt alle 85kg jo :)
hieno pudotus ! (: koskas tarkalleen ottaen alotit ja millä keinoin? :)
missä mennään? ite just pohtisin et pitäis taas alottaa toi nutraus kun niitä on jäänyt myös vähän kaappiin :D ja kiloja tullut monta lyhyessä ajassa. Oon kyl tosi saamaton et ois kiva jos joku muukin just lähtis mukaan :)
ajattelin aloittta tuossa maanantaina nutrauksen, tietenkin vapun rientojen jälkeen ja silloin vasta varaa laittaa rahaa tyyriisiin nutreihin :) itse tässä oon kokeillu pakastevihanneksilla laihuttaa kohta kuukauden mut ei tulosta, joten kokeilen nutrausta. Olen siis kanssa 2kymppinen tytteli, painoa kertynyt miltei 80kg ja pituutta vaivaiset 165, että olishan tuo ihan paikallaan :)
Oletko kokeillut erilaisia wokkeja. Niissä paljon valikoimaa. Just vedän tota finduksen bali wokkii ja on hemmetin hyvää. Toisiin lisään makeaa chilikastiketta muutaman tipan.
Itse oli osanutriksella muutaman viikon ja nyt sitten yritän pyrkiä siihen ns. terveelliseen ruokavalioon, pieniin annoksiin yms.
Olen laihtunut 8 kg ja olen paljon energisempi ja muutoinkin hyvä fiilis.
Tsemppiä ja hyvää vappua.