Illuusio

Voinko saada illuusion jos saan kaikki spagat pohjaan? ja voisinko oppia sen kahdessa viikossa?
1833
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Illuusion voi oppia aika nopeastikin, jos vain tajuaa miten se tehdään. Vaikeampi juttu on sitten tehdä se ihan tyylipuhtaasti, mutta jos harjoittelet kovasti, niin varmaankin sen voi kahdessa viikossa oppia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


illuusiokysymys kirjoitti:

Voinko saada illuusion jos saan kaikki spagat pohjaan? ja voisinko oppia sen kahdessa viikossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu