Kenet palstan AT-miehistä

jos sinun olisi pakko ottaa joku?

A) Arasville
B) Naisasialuuseri
C) joku muu, kuka?
11153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

vaihtoehdon d eli ampuisin itseni. Antaisin ennemmin vaikka jääkarhun raiskata itseni kuin olisin atm:n kanssa.

Äänestä
  • Ja jääkarhu ampuisi itsensä tai antaisi AT-ämmän raiskata itsensä ennen kuin olisi noin ruman kanssa.

    Äänestä

  • Sitä ei kysytty. Mikähän teitä palstan ATN:iä vaivaa, että te ette osaa edes kysymyksiä lukea. Ei sen puoleen, ette te kyllä kirjoittaakaan osaa, nimittäin yksikään teistä ei osaa esimerkiksi kirjoittaa mitään järkevää nimimerkkiä tuohon nimimerkkiosioon.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Sitä ei kysytty. Mikähän teitä palstan ATN:iä vaivaa, että te ette osaa edes kysymyksiä lukea. Ei sen puoleen, ette te kyllä kirjoittaakaan osaa, nimittäin yksikään teistä ei osaa esimerkiksi kirjoittaa mitään järkevää nimimerkkiä tuohon nimimerkkiosioon.

    olikin tosi järkevä nimimerkki. :D

    Äänestä

  • vicious circlejerk kirjoitti:

    Ja jääkarhu ampuisi itsensä tai antaisi AT-ämmän raiskata itsensä ennen kuin olisi noin ruman kanssa.

    mistä mun vastauksesta näkyi mun ulkonäkö? Onneksi sitten ilmeisesti mun nykyinen, ytm luonnollisesti, koska atm:ään en koskisi paskaan kastetulla tikullakaan, on varmaan sokea, kun on mut huolinut.

    Äänestä

  • Ja sulla kirjoitti:

    olikin tosi järkevä nimimerkki. :D

    Minä en olekaan vakikirjoittaja, toisin kuin muutama nimimerkitön ATN.

    Äänestä

  • Anteeksi, mutta kirjoitti:

    mistä mun vastauksesta näkyi mun ulkonäkö? Onneksi sitten ilmeisesti mun nykyinen, ytm luonnollisesti, koska atm:ään en koskisi paskaan kastetulla tikullakaan, on varmaan sokea, kun on mut huolinut.

    Älä huoli, jos se on ytm niin et oo sen ainut.

    Äänestä

George Clooneyn veli.

Äänestä

Älkää vastatko tähän enää, teen paremman gallupin.

Äänestä

Hienoa nykyajassa on se, että ketään ei ole pakko ottaa!

Äänestä
  • Toinen AT-nainen, joka ei osaa lukea.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ottaisit kirjoitti:

jos sinun olisi pakko ottaa joku?

A) Arasville
B) Naisasialuuseri
C) joku muu, kuka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu