Vitun kiisseli...

4

167

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • zisel

      taas oon tehnyt?? :D Vai meinaatko tukehtua siellä kiisseliin? Vähän vaikee hahmottaa kun mua on täällä haukuttu kiisseliks välillä :)

      • Minussa on ollut riivaaja viime aikoina mutta nyt pitäisi kaikki olla kunnossa, koska naapurintyttö joka on samaani kävi tekemässä pari juttua luonani viime yönä.

        Niin, eilen kun tulin salilta ja lueskelin aivan rauhassa noita viestejä, sattui sinun yksi viesti eteeni, missä se tomera jyrsiä oli julistamassa jotain...en muista enää muuta kuin sen että nauroin sille niin huolella ja löin pääni pöydänkulmaan mistä johtuen putosin lattialle ja menetin tajuntani.


      • zisel
        modelli kirjoitti:

        Minussa on ollut riivaaja viime aikoina mutta nyt pitäisi kaikki olla kunnossa, koska naapurintyttö joka on samaani kävi tekemässä pari juttua luonani viime yönä.

        Niin, eilen kun tulin salilta ja lueskelin aivan rauhassa noita viestejä, sattui sinun yksi viesti eteeni, missä se tomera jyrsiä oli julistamassa jotain...en muista enää muuta kuin sen että nauroin sille niin huolella ja löin pääni pöydänkulmaan mistä johtuen putosin lattialle ja menetin tajuntani.

        Varmaan se sama riivaaja joka asuu myös mussa välillä :D Harmi kun kuvani aiheutti onnettomuuksia. Pakkohan se on laittaa sitten uudestaan: http://www.aijaa.com/v.php?i=6107510.jpg

        Ja tässä toinen kuvani. Olen jälleen vähän samoilla asioilla liikenteessä: http://www.aijaa.com/v.php?i=6107554.jpg :D


    • salapoliiti.

      olet aika hassu tyyppi :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      120
      1185
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      874
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      85
      741
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      18
      699
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      91
      675
    6. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      276
      675
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      107
      614
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      29
      555
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      49
      533
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      110
      497
    Aihe