RullaLuistelu

LuisteluMuusikko

Kesä ja RullaLuistelu. Vaihtelevainen ja MoniPuolinen RullaLuistelu. Keitä kiinnostaa Vaihtelevainen ja MoniPuolinen RullaLuistelu ? RullaLuisteluYhdistys. RullaLuistelija voi ja pystyy Itse vaikuttamaan Yhdistyksen toimintaan. RullaLuistelu on Vaihtelevainen ja MoniPuolinen ja on Vaihtelevaa ja MoniPuolista RullaLuistelua. RullaLuistelua , RullaPalloilua , RullaSählyä. Suomalainen RullaPallo ja RullaSähly. Suomalaisessa RullaPallossa ja Suomalaisessa RullaSählyssä Pelaajien lisäksi myös MaaliVahdeilla on PeliMaila Käsissä koko Pelin ajan ihan niinkuin on pelaajilla. Tervetuloa Kesällä RullaLuistelemaan ja Pelaamaan RullaPalloa ja RullaSählyä. Voi myös halutessa kokeilla RullaLuisteluTanssiaisia. RullaLuisteluMuusikot. RullaLuisteluYhdistys. MusiikkiYhdistys. Ottakaa rohkeasti yhteyttä. Muistakaa lisätä viestiin oma sähköposti osoite, niin sitten teidät tavoittaa , ja sitten saatte AjanKohtaista RullaLuistelu Tietoa , ja AjanKohtaista Musiikki Musisointi Tietoa.

2

809

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LuisteluMuusikko

      Kesä ja RullaLuistelu. MuusikkoRullaLuistelu. Musisointi.
      RullaLuistelu. LuisteluMuusikko. Päiväys : 26.4.2010 klo : 17.10
      RullaLuisteluYhdistys. MusiikkiYhdistys.
      Oheisen yläpuolisen Yhdistyksen sähköposti osoite on = : [email protected]
      1:RullaLuisteluYhdistys. 2:MusiikkiYhdistys.

      • MusiikkiLuistelu

        Jäsenyys numerot. 1 : RullaLuisteluYhdistys. 2 : MusiikkiYhdistys - MuusikkoYhdistys.
        3 : RullaLuisteluMusiikkiYhdistys.
        Jäsenyys Numero 3 sisältää molemmat eli silloin on sekä RullaLuistelu Yhdistyksen jäsen ja Musiikki Muusikko Yhdistyksen jäsen. Yhdistys tarjoaa RullaLuistelua ja RullaPalloilua ja RullaSaliBandya eli RullaSählyä ja Pop Musiikkia ja Rock Musiikkia ja Pop-Rock Musisointia PopRock Musiikki Muusikoille ja PopRock Soittimien Soittajille.
        Jäsenyys numero 3 on MuusikkoRullaLuistelija ja RullaLuisteluMuusikko, eli on RullaLuistelija ja PopRock Musiikki Muusikko. Yhdistyksessä on myös RullaLuisteluTanssiaisia ja RullaLuistelua Muusikoille. Tervetuloa Jäseneksi ja Jäseniksi Yhdistykseen. Ottakaa Kaikki RullaLuistelijat ja Muusikot ja MuusikkoRullaLuisteelijat ja RullaLuisteluMuusikot sähköpostitse yhteyttä RullaLuisteluMusiikkiMuusikko yhdistykseen, niin sitten saatte lisätietoja ja tapahtumakalenteria. Voidaan kaikki yhdessä tehdä seurasta ja yhdistyksestä kaikkien mieleinen. Tapaamisiin RullaLuisteluissa ja RullaPalloilussa ja Musiikissa ja Musisoinneissa. Yhdistyksen sähköposti osoite : [email protected] [email protected]


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      236
      4016
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2317
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1481
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      939
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      937
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      930
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      331
      860
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      770
    Aihe