Mikä olisi palstan naispuolisten

iskurepliikki, jos he näkisivät vilin istumassa tamperelaisella olutterassilla ilman paitaa.

Hähä! :D
16158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Hyvät tissit

Äänestä

nyt käsitä mua väärin, mutta kun iskurepliikkiä pyydetään niin...

"Paita päälle saakeli taikka mä mottaan!" >x(


Se on iskurepliikki :) painoarvo sanalle isku.

Äänestä
  • ...

    Äänestä

  • viIi kirjoitti:

    ...

    passaa mulle :)

    Äänestä

  • viIi kirjoitti:

    ...

    onks Viljoo näkyny...????

    Äänestä

homo osta mulle bisse läski!!!?

Äänestä

Sääsket näyttävät pitävän sinusta.


Hähä!

Äänestä

koskaan juossu Kaupissa kilpaa :DDDD

Äänestä

mitä noin kaunis poika tekee tällaisessa räkälässä.

Äänestä

- Joku ammattirkorkeakoulutyyppi, joka mielestään on tooooooosi viisas, niinkö?

- ???

- Mä, joka olen tällainen kolmikymppinen nainen ja rakastavan perheen ympärilläni omaava, olen pahoillani siitä, että joskus jouduin joidenkin sikojen ämmien väärinkohtelun kohteeksi aikoinaan; sellaisia kaksoisleuka-sylkisuupieli vitun Reginan-lukija räkäpäitä, joita kiiinnosti elämän puutteessaan suurin piirtein naapureiden asiat. Jokseenkin et edes aivastaa voi, jos kys. em. kanssa tekemisiin joudut. Ainoat, jotka musta ystävieni lisäksi ovat välittäneet, on perhe.


- Onko kaikki hyvin? Tarvikko apua...?


- Jumalauta että mä varmaan olenkin tyhmä tässä kuvitelmassani, kun kuvittelen, että suurin osa ihmisistä olisi sympaattisia!


- ---

Äänestä

... näin monen vuoden jälkeen; muistatko mua ?

;D

Äänestä

laitahan nyt paita päälle tai vilistyt*

Äänestä

sanotuksi mitään, jos näkisin niin hyvin - Tampereelle saakka! Tampereelle on sentään matkaa...

Mikset sä laita tänne palstalle kuvaas ilman paitaa, jos sun kroppas kaipaa esittelyä?

Äänestä
  • ...

    Äänestä

  • viIi kirjoitti:

    ...

    En uskonut sua NOIN herkäksi, että et kestä leikinlaskua.
    Pyydän anteeksi, jos loukkasin sinun herkkää itsetuntoasi.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


viIi kirjoitti:

iskurepliikki, jos he näkisivät vilin istumassa tamperelaisella olutterassilla ilman paitaa.

Hähä! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu