Täällä on ihan varmasti sata kertaa kerrottu mitä tarvitaan jotta saa toimivan karaoke-setin. Mutta kysytäänpä nyt ihan oikeasti kerran vielä:
Kotona on Tv,DVD-soitin, sekä kotiteatteri-sarja. Riittääkö tämä setti pelkkien vahvarin ja mikkien hankintaan vai pitääkö ostaa vielä muuta, tai onko suositeltavaa hankkia esim lisä kajareita?
Ja sitten, onko kellään myynnissä vahvaria muutamaa mikrofonia tai tietääkö kukaan mistä näitä halvalla saa? :D
APUA Karaoke-ASIANTUNTIJOILTA
Maryannnnne
2
366
Vastaukset
- Syökää Halvaa.
Harvemmin halvalla, rahalla kylläkin! Hmmmm,,, kreikkalainen Kaakaohalva on muuten tosi hyvää!!
- älämölöäälä
Ai niin asiaan ,,, Joku pikkumikseri Mikrofoni(t) pitäis noiden olemasssaolevien vermeiden kanssa riittää kotioloihin,,, jos ei niin Thomannilta esim Peavey,n PA setti lisäksi , niin kyllä riittää mölyt varmasti. jos kajareille ja laitteille vaan on riittävästi tilaa. rahaa laitteisiin saa meneen niin paljon kuin halu ja rahkeet riittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986208KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495687Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602703Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072128Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071828- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811290- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331068