mä lähen nyt goisaa, et jaksan bailaa illalla. Taidan mennä illalla naapuripitäjään eukon hakuun jos sattus olemaan joku parahultainen-piru liikkeellä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
vaimollesi tapahtui?
arsenikkia asperiinin siasta, vahingossa:D ÄLKÄÄ HÄIRITKÖ mä nukun!
nyt mä heräsin, onks täällä yhtään feikkii paikalla? Muuten nainen ei tarvitsee siihen tunnetta, eli siihen riittää pelkkä tieto, että saa vain seksiä seksin takia. Kylmää teknistä suoritusta. Paineiden purkamista.
ps. Suomi Natoon
t.nl-logikka
Viikon päästä lauantaina?
otaksun. Kiitos huomiostasi, mutta juuri ensi lauantaina minua ei huvita. Jos mahdollista niin palataan asiaan syssymmällä.
Kävikö matoon kiinni?
nykyhetkeä ja vastakkaista sukupuolta niin voisin sanoa että ei, jaa miksi no mun bio rytmit on vähän sekaisin jos näin voi sanoa. Eli olen erittäin kriittinen.