onko psykoosisairauksien

lottovoittaja zisel alias fr.fionatar palstalla vielä roikkumassa????? tänään se sekoili jo psykooseissaan vankilat ja vankien hoito osastolla. kyl siinä on 100% esimerkki naisesta kun nettiriippuvuus ja liika hörhöily seikoittaa ihmisen. voi sen lapsiparkoja jos sillä on.
9113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

menisit nyt vaik nukkumaan

Äänestä

ei ole nainen, mutta fionatar luultavasti on.

Äänestä
  • oot ollut jo aamuyöstä hereillä

    Äänestä

  • .,..,.., kirjoitti:

    oot ollut jo aamuyöstä hereillä

    .

    Äänestä

  • ex monte kirjoitti:

    .

    olette hassuja

    Äänestä

on haettava jostain vertaistukea jostakusta toisesta puskaluuserista.

Äänestä
  • sillä palstalla jonka omakseen tuntee. Kaitpa hän on siellä sitten omana itsenään.

    Äänestä

Miksi te kirjoittelette siellä? Vielä parempi kysysmys: miksi tuotte keskustelunne tänne? Luuletteko niillä olevan yleistä kiinnostavuutta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks pönte kirjoitti:

lottovoittaja zisel alias fr.fionatar palstalla vielä roikkumassa????? tänään se sekoili jo psykooseissaan vankilat ja vankien hoito osastolla. kyl siinä on 100% esimerkki naisesta kun nettiriippuvuus ja liika hörhöily seikoittaa ihmisen. voi sen lapsiparkoja jos sillä on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu